ذره بین اکو موبایل

بهترین آنتی ویروس برای اندروید

بهترین آنتی ویروس برای اندروید

بهترین آنتی ویروس برای اندروید

از زمانی که یک وسیله الکترونیکی مانند موبایل یا لپ تاپ را تهیه می کنیم، نگرانی ها در مورد نفوذ ویروس به آن و وارد شدن آسیب ایجاد می شود. هر چند این مساله در مورد گوشی های موبایل کمتر به چشم می خورد، اما حضور ویروس ها واقعیتی است که گریزی از آن وجود ندارد. در راستای جمله معروف پیش گیری بهتر از درمان است، می توان با بهره گیری از راهکارهایی از نفوذ ویروس ها با تلفن های همراه که جز جدایی ناپذیر زندگی مدرن هستند، جلوگیری نمود. راهکار امن و ساده ای که برای این موضوع در نظر گرفته شده است، استفاده از آنتی ویروس هاست. آنتی ویروس ها در واقع برنامه هایی هستند که از نفوذ و اجرای برنامه های مخرب در دستگاه شما پیش گیری به عمل می آورند و ضمن بهبود سرعت، به امنیت اطلاعات و سلامت دستگاه منجر می شوند.

بهترین آنتی ویروس های اندرویدی

بهترین آنتی ویروس های اندرویدی

شاید ویروسی شدن گوشی های موبایل، کمتر از کامپیوتر و لپ تاپ شنیده شده باشد و واقعیت این است که میزان استفاده از هر سیستم عاملی که بیش تر باشد، احتمال فعالیت هکر ها و به راه انداختن موج ویروس ها افزایش خواهد داشت. اما هر وسیله الکترونیکی و ارتباطی می تواند آلوده به ویروس شود و گوشی های موبایل از این قضیه مصون نخواهند بود. به همین دلیل باید با رعایت موارد ایمنی در دانلود نرم افزارها و استفاده از آنتی ویروس، مانع از بروز چنین حادثه ای شد.

بهترین آنتی ویروس آندروید 2021

استفاده از آنتی ویروس ها راهی است که می تواند تا حدی خیالمان را بابت حفظ سلامت دستگاه مطمئن سازد. در گوشی های موبایل ویروس ها، بیش تر از آنکه قصد وارد کردن آسیب به دستگاه را داشته باشند، در صدد سرقت اطلاعات کاربر و نمایش تبلیغات گام بر می دارند. این در حالی است که ویروس های رایانه ای بیشتر به دستگاه شما آسیب وارد کرده و حتی آن را تا مرز بلااستفاده شدن پیش می برند. با این تفاسیر ممکن است وارد شدن صدمه به دستگاه، دامن گیر گوشی های تلفن همراه نیز شود و ضروری است تا جنبه احتیاط رعایت گردد. به همین دلیل در این مطلب قصد معرفی بهترین آنتی ویروس آندروید 2021 را به شما عزیزان داریم. دارندگان دستگاه های اندرویدی با مطالعه این مطلب می توانند سلامت دستگاه خود را حفظ کنند.

آنتی ویروس خوب برای شیائومی

برند شیائومی با عرضه گوشی های ارزان قیمت، اما با کیفیت توانست به سرعت جایگاه ویژه ای را در بین کاربران پیدا کند. این برند از سیتسم عامل اندروید استفاده کرده و امکان بهره گیری از بهترین آنتی ویروس ها را برایتان مهیا می کند. از آنجایی که کاربران این برند چینی در کشور ما زیاد هستند و طرفداران آن هر روز بیش تر و بیش تر می شوند، در این مطلب سعی کرده ایم اشاره ای به آنتی ویروس خوب برای شیائومی هم داشته باشیم. با مطالعه این مطلب کاربران می توانند به بهترین آنتی ویروس های رایگان برای گوشی های شیائومی دسترسی پیدا کرده و هم چنین برای دانلود ایمن آنها از طریق همین مطلب اقدام نمایند.

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

سامسونگ یکی از قدیمی ترین برندهایی است که در کشور ما طرفداران زیادی دارد و کاربران به علت کیفیت بالای محصولات و عمر طولانی قطعات آن به مصرف محصولات این برند از جمله گوشی موبایل، روی می آورند. اما پرسش اینجاست که بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ کدام است؟ دارندگان گوشی های این برند چه نرم افزاری را به عنوان آنتی ویروس قوی بر روی گوشی های خود نصب کنند تا از ورود عوامل مخرب پیش گیری به عمل آورند. ما در این مطلب بهترین آنتی ویروس های اندرویدی را به شما معرفی می کنیم و با توجه به اندروید بودن سیستم عامل گوشی های سامسونگ، می توانید با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را برای خود دانلود کنید. نقطه قوت بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ، رایگان بودن آن است که می توان بدون پرداخت هزینه به آن دسترسی پیدا کرد و گوشی را ایمن نمود.

بهترین آنتی ویروس رایگان برای اندروید

آنتی ویروس ها به دو دسته رایگان و پولی تقسیم می شوند. خبر خوب اینکه شما می توانید با بهره گیری از نرم افزارهای رایگان آنتی ویروس، از اطلاعات خود محافظت کرده و مانع از نفوذ هکرها به موبایل شوید. کافی است نگاهی به آنتی ویروس های ارائه شده در ادامه این مطلب انداخته و با انتخاب گزینه ای ایده آل برای دستگاه اندرویدی خود، از موبایل و اطلاعات آن محافظت کنید. این آنتی ویروس ها در کلیه گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید، کارا می باشند و دارندگان این محصولات و به ویژه گروه محصولات سامسونگ که طیف گسترده ای از کاربران ایرانی از آنها بهره می گیرند، مناسب می باشند.

  • Avast Antivirus

یکی از بهترین آنتی ویروس ها برای اندروید را می توان Avast Antivirus دانست. این برنامه پکیجی کامل است که به خوبی از دستگاه اندرویدی شما محافظت می کند. اما چگونه؟

معرفی آنتی ویروس رایگان آواست

معرفی آنتی ویروس رایگان آواست

این برنامه امکان قفل کردن اپلیکیشن های موبایل را به شما می دهد. می توانید با استفاده از آن جایگاهی برای نگه داری ایمن تصاویر خود داشته باشید و هم چنین به خوبی می تواند ویروس ها را اسکن کرده و مانع از ورود آنها به دستگاه شود. از دیگر مزیت های این برنامه می توان به مسدود کردن تماس ها و پیش گیری از سرقت اطلاعات اشاره کرد. شما با به کار انداختن نسخه رایگان آنتی ویروس Avast در سیستم خود، از پکیج کاملی بهره مند می شوید و تفاوتی که نسخه پولی این برنامه با نسخه رایگان دارد، ارائه تبلیغات در نسخه رایگان می باشد. البته تعدادی از امکانات امنیتی دیگر هم در نسخه پولی وجود دارد. اما می توان با بهره گیری از ورژن رایگان آنتی ویروس آواست، به هدف اصلی یعنی ایجاد سد محافظ در برابر ویروس ها دست یافت. با دانلود آنتی ویروس Avast می توانید از وب گردی خود لذت برده و امنیت اطلاعات خود را حفظ کنید.

  • Bitdefender Antivirus

اگر به دنبال یک برنامه رایگان و ساده برای مقابله با ویروس های اندرویدی هستید، پیشنهاد می کنیم برنامه Bitdefender را در نسخه رایگان آن نصب کنید. کار کردن با این برنامه بسیار ساده است و می توانید با کمترین اطلاعات، حفاظت دستگاه را تامین کنید. اسکن کردن برنامه ها از ویژگی های اصلی هر آنتی ویروسی است که در این برنامه هم مشاهده می شود و می تواند به خوبی مانع از ورود و مانور ویروس ها به دستگاه اندرویدی شما شود. سرعت بالای این برنامه و سادگی کار با آن، دلیلی بر حجم بالای متقاضی آن گشته است. باید اشاره کرد که با توجه به رایگان بودن این آنتی ویروس، باید شاهد حضور تبلیغات در فضای برنامه باشید. این آنتی ویروس نسخه پولی هم دارد که با توجه به برطرف شدن نیازها در نسخه رایگان، نیازی به صرف هزینه وجود نخواهد داشت. دانلود آنتی ویروس Bitdefender شما را قادر خواهد ساخت تا به بهترین شکل از حضور خود در فضای مجازی لذت برده و هم چنین امنیت اطلاعات شخصی و تماس هایتان را حفظ خواهد کرد.

  • Kaspersky Antivirus

در دسته برنامه های رایگان باید حتما به کسپراسکای اشاره کرد. این آنتی ویروس خوش نام توانسته به خوبی جایگاه خود را در بین کاربران باز کند. نسخه رایگان و پولی این برنامه هر دو موجود است، اما نسخه رایگان به خوبی می تواند انتظارات در سطح معمولی رو به بالا را برای تامین امنیت موبایل فراهم سازد. مسدود کردن تماس ها، اسکن موبایل و جلوگیری از سرقت اطلاعات از مهم ترین قابلیت های این برنامه در نسخه رایگان است. اگرچه نسخه پولی، می تواند برنامه ها را قفل کرده و قابلیت های دیگر امنیتی هم داراست، اما می توان همین نسخه رایگان را به منظور حفاظت از دستگاه و اطلاعات به کار برد و با توجه به کاربردی بودن امکانات آن، رضایتمندی را تجربه کرد. سرعت موبایل شما با نصب این برنامه کند نخواهد شد و می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. Kaspesky Antivirus را دانلود کرده و با استفاده از قابلیت های ایده آل و کاربری ساده آن، امنیت را به اطلاعات موبایل خود هدیه دهید.

 

معرفی آنتی ویروس رایگان اندرویدی کسپرسکای

معرفی آنتی ویروس رایگان اندرویدی کسپرسکای

  • Sophos Intercept X For Mobile

یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین برنامه هایی که در حوزه محافظت از دستگاه های اندرویدی وجود دارد،  Sophos Intercept X For Mobile می باشد. این برنامه با قابلیت هایی نظیر اسکن کردن دستگاه، جلوگیری از سرقت اطلاعات و تماس ها، محافظت از دستگاه در زمان های وب گردی، مسدود کردن اپلیکیشن های آلوده به ویروس و … به بازار آمده است و به صورت کاملا رایگان عرضه می شود. باید اشاره کرد که بر خلاف اغلب برنامه های رایگان آنتی ویروس اندرویدی، این برنامه شما را با حجمی از تبلیغات مواجه نمی کند و می توانید به راحتی و بی دردسر آن را در موبایل خود نصب کرده و استفاده نمایید. اتصال امن به شبکه وای فای هم از دیگر مزیت هایی است که این برنامه برایتان به ارمغان می آورد و همه این موارد به صورت رایگان به کاربر اندرویدی عرضه می شود. شما می توانید آنتی ویروس Sophos Intercept X For Mobile را از گوگل پلی دانلود کرده و نسبت به ایمن سازی موبایل خود به ساده ترین روش اقدام نمایید.

  • Avira Antivirus

یکی دیگر از آنتی ویروس های سبک و کاربردی برای اندرویدی ها، آویرا می باشد. این برنامه در نسخه رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار می گیرد و نسخه پولی آن نیز دارای درجه بندی و با قابلیت های مختلف است. اما خبر خوب اینکه شما می توانید در نسخه رایگان این برنامه هم تا حد خوبی، ایمنی دستگاه خود را تامین نمایید. Avira، قابلیت اسکن دستگاه و رم آن را داراست و به این شیوه به سلامت دستگاه شما کمک شایانی خواهد کرد. با استفاده  از این برنامه می توانید برای محافظت از تماس ها و برنامه های چت خود، کد امنیتی تعریف کنید و مانع از دسترسی سریع و ساده به آنها شوید. هم چنین با پاکسازی حافظه شما از اطلاعات اضافی، به بهبود سرعت دستگاه منجر خواهد شد. این برنامه در عین حال بسیار سبک بوده و نصب آن بر روی دستگاه سبب کند شدن موبایل و نارضایتی کاربر نخواهد شد. شما می توانید با دانلود این آنتی ویروس آویرا، سپری ایمن در برابر عوامل مخرب ایجاد کرده و از وب گردی بی حد و مرز لذت ببرید.

  • AVG Antivirus

شاید بتوان این برنامه را تا حدی مشابه با Avast دانست و کاربران تجربه مشابه ای را در استفاده از خدمات این دو برنامه احساس خواهند کرد. AVG می تواند دستگاه اندرویدی شما را طبق زمان بندی ارائه شده توسط صاحب موبایل، اسکن کرده و از نظر حضور ویروس ها آن را مورد آنالیز قرار دهد. شما می توانید با راه اندازی این برنامه رایگان، در وب گردی، دریافت ایمیل، دانلود برنامه و … موبایل خود را از حمله ویروس ها در امان نگاه دارید و به این شیوه مانع از وارد شدن آسیب به دستگاه و یا سرقت اطلاعات شوید. این برنامه می تواند موبایل را قفل کرده و در صورت لزوم محتوایی که در آن وجود دارد را پاک کند. با نصب این برنامه در موبایل، امکان سرقت اطلاعات به طور محسوسی کاهش پیدا می کند و می توان آن را برنامه خوبی در مقابل ویروس های سارق و جاسوسی عنوان کرد. AVG هم در نسخه رایگان و هم پریمیوم موجود می باشد، اما نسخه رایگان می تواند برای اکثر کاربران کفایت کند. دانلود نسخه رایگان AVG Antivirus می تواند امنیت را به گوشی موبایل شما هدیه کند.

معرفی آنتی ویروس رایگان AVG

معرفی آنتی ویروس رایگان AVG

  • ESET Mobile Security

ESET که یکی از نام های آشنا در زمینه مقابله با ویروس هاست، برای موبایل های اندرویدی هم برنامه رایگان و مناسبی طراحی کرده است. این شرکت بزرگ در این برنامه خود قابلیت هایی نظیر اسکن دستگاه و شناسایی مداوم ویروس ها، جلوگیری از سرقت اطلاعات و داده های موبایل، ارائه گزارش و … استفاده کرده است. در صورت سرقت گوشی موبایل شما می توانید با استفاده از این آنتی ویروس، اطلاعات را بدون دسترسی به گوشی پاک کنید و مانع از سرقت آنها شوید. باید اشاره کرد که نسخه رایگان این نرم افزار، برای مدت یک ماه قابل اجراست و پس از آن باید به صورت ماهیانه یا سالانه برای آن هزینه کرد. با این حال اگر در مدت یک ماه قابلیت استفاده رایگان، از این برنامه و توانایی های آن رضایت داشتید، می توانید به صورت پریمیوم از آن استفاده کنید. با دانلود ESET Mobile Security می توانید به خوبی از گوشی و اطلاعات خود در برابر ویروس ها و عوامل مخرب محافظت کنید.

  • Lookout Security & Antivirus

این اپلیکیشن، یکی از برنامه های آنتی ویروس مشهور دنیاست و قابلیت های خوبی را برای محافظت از دستگاه و اطلاعات شما ارائه کرده است. شما می توانید با بهره گیری از این برنامه ضمن اسکن دستگاه که در اغلب آنتی ویروس ها به صورت پیش فرض وجود دارد، مانع از سرقت اطلاعات شوید. در زمان های وب گردی و یا دانلود برنامه ها از فضای وب، این برنامه مانند یک سپر دفاعی، مانع از حمله ویروس ها و بد افزارها به دستگاه خواهد شد و حتی در صورت به سرقت رفتن گوشی موبایل با استفاده ازاین برنامه، می توانید در جهت یافتن آن اقدام نمایید. نسخه های پولی این برنامه قابلیت های بیش تری را در اختیار شما قرار می دهند و هم چنین مشمول پرداخت غرامت به کاربر در صورت به سرقت رفتن اطلاعات خواهند بود. دانلود آنتی ویروس Lookout Security & Antivirus می تواند به حرفه ای ترین شکل از موبایل شما در برابر بدافزارها و ویروس ها محافظت کند.

  • Google Play Protect

در نهایت باید گفت که گوگل هم برای محافظت از اطلاعات شما، برنامه  Google Play Protect را ارائه کرده است. این برنامه به صورت پیش فرض بر روی موبایل های اندرویدی نصب است و استفاده از آن هیچ هزینه ای برایتان ندارد. اما بسیاری از کاربران از وجود آن بی اطلاع بوده و قابلیت های امنیتی آن استفاده نمی کنند. این آنتی ویروس، برنامه ها و دستگاه شما را اسکن کرده و در صورت وجود ویروس و یا مورد مشکوک، آن را به شما اطلاع می دهد. مرروگر کروم با استفاده از این آنتی ویروس استفاده بسیار ایمنی دارد و می توانید با خیالی آسوده از این برنامه استفاده کنید.

معرفی آنتی ویروس گوگل پلی

معرفی آنتی ویروس گوگل پلی

سخن آخر آنکه آنتی ویروس ها…

می توانند به خوبی از دستگاه شما در برابر حمله های ویروسی محافظت کرده و امنیت اطلاعاتتان را حفظ کنند. اغلب آنها در دو نسخه رایگان و پریمیوم (پولی) در اختیار کاربران قرار می گیرند. اما با توجه به تحریم ها و خارجی بودن اکثر برنامه های آنتی ویروس، امکان پرداخت هزینه برای خرید آنها وجود ندارد و بهترین کار انتهاب بهترین آنتی ویروس رایگان برای اندروید می باشد. در بین گزینه های عنوان شده می توانید آنتی ویروس رایگان مد نظر خود را با توجه به قابلیت ها و هم چنین میزان سبکی آنها و سهولت در استفاده انتخاب کرده و با خیالی راحت از تلفن همراه هوشمند خود بهره گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *