ذره بین اکو موبایل

از کجا بفهمیم پارت نامبر آیفون کجاست؟

از کجا بفهمیم پارت نامبر آیفون کجاست؟

از کجا بفهمیم پارت نامبر آیفون کجاست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید گوشی اپل را داشته و مایل باشید بدانید پارت نامبر آیفون در کجا نوشته شده است؟ شما طبق این پارت نامبر متوجه می شوید که گوشی آیفون شما متعلق به کدام کشور می باشد. آیفون از یک شماره سریال و پارت نامبر برخوردار است. این مساله برای برخی خریداران از اهمیت زیادی برخوردار است و آگاه بودن از آن می تواند مانع از سوء استفاده برخی فروشندگان سود جو شود. در این مطلب ما شما را با نحوه آگاهی از پارت نامبر آیفون آشنا می کنیم تا به این شیوه با اطلاعات کامل خرید گوشی آیفون را به انجام برسانید.

پارت نامبر آیفون کجاست؟

پارت نامبر آیفون کجاست؟

پارت نامبر آیفون چیست؟

پارت نامبر کدی است که تمام محصولات الکترونیک از آن برخوردار هستند. پارت نامبر ها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تمام آن ها از نوع بهترین می باشند. این کد به خریداران گوشی آیفون کمک می کند که  بدانند محصول ساخت کدام کشور است. این کد بر روی جعبه گوشی iphone  درج شده و یا می توانید به تنظیمات گوشی مراجعه کرده و پارت نامبر را مشاهده نمایید.

آیفون ساخت کدام کشور است؟

این سوالی است که اغلب خریداران گوشی آیفون از خود و دیگران می‌ پرسند. در زیر به دو روشی که توسط آن ها می توانید پارت نامبر گوشی را مشاهده کنید و به دنبال آن بفهمید که آیفون ساخت کدام کشور است، اشاره شده است.

  • نحوه تشخیص پارت نامبر آیفون از روی جعبه گوشی

به  هنگام خرید گوشی iphone جعبه را با دقت مشاهده کنید. یک لیست را می بینید که تمام مشخصات گوشی بر روی آن نوشته شده است و در پایان به شما نشان می دهد که گوشی شما ساخت کدام کشور است. شما با پیدا کردن پارت نامبر دستگاه و مطابقت دادن آن با لیست پارت نامبر کشور های مختلف  متوجه خواهید شد که آیفون برای کدام کشور می باشد.

پارت نامبر آیفون بر روی گوشی

پارت نامبر آیفون بر روی گوشی

  • تشخیص پارت نامبر از تنظیمات گوشی آیفون

در این روش شما باید وارد تنظیمات گوشی آیفون خود شوید، سپس گزینه General  را باز کنید و بر روی گزینهABOUT  کلیک کنید. وقتی به صفحه پایین دستگاه می ‌روید، متوجه می شوید که تمام مشخصات گوشی آیفون در این قسمت ذکر شده است و شما کلمه مدل را در بین این مشخصات پیدا می کنید. در روبروی آن دو حروف وجود دارد که مشخص می کند آیفون خریداری شده شما ساخت کدام کشور است. اگر کدی را که مشاهده می کنید با هیچ یک از پارت نامه ها مطابقت نداشت، می توان گفت گوشی اپل از یک محصول HDC کپی شده و مدل اصلی محسوب می شود.

پارت نامبر آیفون در تنظیمات گوشی

پارت نامبر آیفون در تنظیمات گوشی

سوالات متداول درباره پارت نامبر آیفون

چگونه می توان فهمید که آیفون ساخت کدام شرکت است؟

به کمک پارت نامبر می توان متوجه شد که گوشی مد نظر شما ساخت کدام شرکت و کشور می باشد. آیفون ها هر کدام کدی مخصوص به نام پارت نامبر دارند که تعیین کننده کشور سازنده آن می باشد و به کمک آن می توان کشور سازنده گوشی را شناسایی کرد.

روش های پیدا کردن پارت نامبر آیفون کدامند؟

شما به دو شیوه می توانید به پارت نامبر آیفون دسترسی پیدا کنید. در روش اول از روی مشخصات بسته بندی آیفون این کد خوانده می شود. راه دیگر برای تعیین پارت نامبر آیفون، مراجعه به تنظیمات گوشی و انتخاب گزینه About می باشد که می توان از این طریق به پارت نامبر دسترسی پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *