ذره بین اکو موبایل

نحوه اتصال آیفون به تلویزیون سامسونگ

نحوه اتصال آیفون به تلویزیون سامسونگ

نحوه اتصال آیفون به تلویزیون سامسونگ

شاید برایتان پیش آمده باشد که تماشای فیلم و ویدیو در گوشی برایتان جذابیت آنچنانی نداشته باشد. شما می توانید گوشی آیفون خود را با استفاده از روش های مختلف به تلویزیون هوشمند سامسونگ متصل کنید و تمام فایل های گوشی از جمله عکس و ویدیو خود را در نمایشگر بزرگ تلویزیون مشاهده کنید. در این مقاله قصد داریم تا شما کاربران محترم را با چند روش فوق العاده که می‌توانید گوشی آیفون خود را به تلویزیون سامسونگ متصل کنید، آشنا کنیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

آموزش روش های اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ

آموزش روش های اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ

1- استفاده از برنامه های شخص ثالث

برنامه های شخص ثالث قابلیت های بسیار زیادی نسبت به برنامه های معمولی و بومی دارند. این برنامه ها بی سیم هستند، یعنی  بدون کابل قابل استفاده می باشد و شما برای انتقال فایل های خود به تلویزیون باید اینترنت فعال داشته باشید. برنامه های شخص ثالث شامل موارد زیر می شود:

  • برنامه mirror app مخصوص تلویزیون هوشمند سامسونگ می باشد همچنین از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است.
  • برنامه Letsview کاملاً رایگان است و برای تلفن های هوشمند و تلویزیون های اندروید قابل استفاده می باشد.
استفاده از برنامه Letsview برای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ

استفاده از برنامه Letsview برای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ

  • برنامه air beam برای پخش فایل ها، ویدئو، عکس و غیره که در گوشی شما است تعبیه شده است. شما می توانید توسط این برنامه به تلویزیون سامسونگ متصل شوید. این برنامه بهترین گزینه برای متصل شدن گوشی های آیفون به تلویزیون می باشد.
بهره گیزی از برنامه Airbeam برای اتصال آیفون و تلویزیون سامسونگ

بهره گیزی از برنامه Airbeam برای اتصال آیفون و تلویزیون سامسونگ

2- اتصال گوشی آیفون توسط Air Play

برای اتصال گوشی iphone به تلویزیون سامسونگ باید اطمینان داشته باشید که آیا تلویزیون به شبکه wi_Fi iphone متصل شده است یا خیر. برای مشاهده پخش محتوا Air play مراحل زیر را دنبال کنید.

_مرحله اول انگشت خود را روی صفحه گوشی قرار دهید و از گوشه ی سمت راست بالا به پایین بکشید تا مرکز کنترل باز شود.

_مرحله دوم بر روی دکمه mirroring کلیک کنید سپس بر روی گزینه samaung Tv که بر روی صفحه نمایش داده شده کلیک کنید.

استفاده از Airplay Mirroring برای اتصال گوشی آیفون و تلویزیون سامسونگ

استفاده از Airplay Mirroring برای اتصال گوشی آیفون و تلویزیون سامسونگ

_مرحله سوم کدی را که در صفحه نمایش تلوزیون مشاهده می کنید،  وارد گوشی آیفون کنید. در این مرحله گوشی شما به تلویزیون سامسونگ متصل می شود.

3- استفاده از آداپتور Lightning Digital AV

یکی از بهترین و آسان ترین گزینه ها  استفاده از آداپتور Lightning Digital AV می باشد. برای متصل کردن گوشی اپل به تلویزیون سامسونگ نیاز به کابل HDMI دارید.

_مرحله اول نخستین کار آداپتورLightning Digital AV را به گوشی آیفون متصل کنید.

_مرحله دوم کابلHDMI را به آداپتورLightning Digital AV وصل کرده و در این مرحله اتصال بین دو دستگاه را مشاهده می کنید.

_مرحله سوم انتهای کابل HDMI را به تلوزیون سامسونگ متصل کنید، سپس گزینه ای بر روی گوشی آیفون نمایان می شود و شما با تنظیم کردن این گزینه باید صفحه آیفون را در تلویزیون سامسونگ مشاهده کنید.

استفاده از آداپتور Lightning Digital AV

استفاده از آداپتور Lightning Digital AV

۴- روش آینه کردن صفحه گوشی برای تلویزیون سامسونگ

_مرحله اول زمانی گوشی آیفون و تلویزیون در یک شبکه قرار می گیرند، برنامه mirror در گوشی از شما درخواست می کند که نام تلویزیون که بر صفحه گوشی است را انتخاب کنید.

_مرحله دوم سپس به ترتیب بر روی گزینه ها کلیک کنید samsung mirror TV و start broadcast. سپس صفحه نمایش گوشی apple بر روی نمایشگر تلویزیون منعکس می شود و قابل مشاهده است که چه مقدار از صفحه را آینه کرده اید.

_مرحله سوم بر روی گزینه mirror کلیک کنید سپس به عقب برگردید و گزینه stop broadcast را کلیک و انتخاب کنید.

۵- استفاده از برنامه های بومی

_مرحله اول: نخستین کار برنامه Samsung  SmartView و Samsung را به صورت رایگان از بازار دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

_مرحله دوم سپس با نصب برنامه SmartView بر روی گوشی آیفون آن را باز کنید و صفحه ای برایتان نمایان می شود که شما باید کدی که بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون مشاهده می کنید را وارد گوشی آیفون کنید و با وارد کردن کدگوشی آیفون در صفحه نمایش تلویزیون آینه می شود.

بهره گیری از برنامه اسمارت ویو

بهره گیری از برنامه اسمارت ویو

کلام آخر…

در این مقاله تلاش کردیم تا درباره نحوه اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ صحبت کنیم. شما می توانید با استفاده از روش های بالا به راحتی گوشی آیفون خود را به تلویزیون سامسونگ متصل کنید و تمام فایل ها از جمله عکس، فیلم، ویدئو ها را بر روی نمایشگر تلویزیون مشاهده کنید و لذت ببرید. با توجه به متنوع بودن راهکارها می توانید بهترین گزینه موجود با توجه به شرایط و امکانات را برای استفاده از قابلیت اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ انتخاب کنید و از صفحه نمایش بزرگ تلویزیون خود لذت ببرید.

سوالات متداول درباره نحوه اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ

آیا امکان اتصال گوشی آیفون به تلویزیون سامسونگ وجود دارد؟

بله. شما به راحتی می توانید به کمک برنامه های موجود برای این منظور، اقدام به اتصال این دو دستگاه به یکدیگر کرده و به راحتی فایل و داده های خود را  در نمایشگر بزرگ تلویزیون مشاهده کنید.

آیا می توان اتصال بین گوشی آیفون و تلویزیون سامسونگ را به صورت بی سیم برقرار کرد؟

با دانلود کردن برنامه های مخصوص اتصال این دو وسیله، قادر خواهید بود بدون هیچ نوع سیم و کابلی این اتصال را به انجام برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *