ذره بین اکو موبایل

نحوه اتصال آیفون به تلویزیون ال جی

نحوه اتصال آیفون به تلویزیون ال جی

نحوه اتصال آیفون به تلویزیون ال جی

یکی از پر تکرار ترین سوال ها در میان افرادی که گوشی اپل دارند، این است که چگونه گوشی آیفون خود را به تلویزیون ال جی متصل کنیم؟ شاید شما از آن دسته افرادی باشید که علاقه ای به وصل کردن گوشی به تلویزیون را داشته باشید. زمانی که گوشی آیفون را با مراحل مختلف به تلویزیون ال جی متصل می کنید، لذت بسیاری دارد. زیرا نمایشگر تلویزیون بزرگ است و شما به هنگام تماشای فیلم و ویدیو لذت دو چندانی خواهید برد. در زیر به چند روش که می توان گوشی آیفون را به تلویزیون ال جی متصل کرد اشاره می کنیم.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون ال جی

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون ال جی

چگونه گوشی آیفون را با بلوتوث به تلویزیون ال جی وصل کنیم؟

برای برقرای این اتصال شما می توانید از یکی از سه شیوه ای که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم، استفاده کنید. این روش ها عبارتند از:

  • وصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون ال جی توسط کابل usb
  • وصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون ال جی توسط کابل ‏hTml
  • وصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون ال جی بدون کابل (بلوتوث)

در این قسمت می خواهیم شما را با نحوه وصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون ال جی بدون کابل و توسط بلوتوث آشنا کنیم.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون ال جی با بلوتوث

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون ال جی با بلوتوث

  • افرادی که تلویزیون ال جی دارند، می توانند برای متصل کردن گوشی iphone به تلویزیون ال جی از مراحل زیر کمک بگیرند. متصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون ال جی از طریق بلوتوث، یکی از روش های بی سیم محسوب می شود. با این روش می‌توانید بدون نیاز به کابل به صورت بلوتوثی به تلویزیون ال جی وصل شوید. برای وصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون باید طبق مراحل زیر پیش بروید.

_ نخستین کار آن است که بلوتوث تلویزیون ال جی را از طریق منوی اصلی فعال کنید سپس بر روی گزینه  Discovarable کلیک کنید و در این حالت بلوتوث آیفون را روشن کنید تا تلویزیون دستگاه شما را جستجو و پیدا کند. زمانی که متوجه شدید نام تلویزیون بر روی گوشی شما مشاهده شده است، آن را انتخاب کنید.

_ در مرحله دوم پیغامی برایتان ارسال می شود  که کد تائیدیه است و باید این کد را در تلویزیون با استفاده از کنترل وارد کنید تا بتوانید فایل های درون گوشی را به صفحه تلویزیون انتقال دهید.

اگر در این روش متوجه شدید که فایل های شما از جمله عکس ویدیو و غیره بی کیفیت هستند، می توانید از روش های دیگری برای وصل کردن گوشی آیفون به تلویزیون ال جی استفاده کنید.

آموزش کامل اتصال گوشی آیفون به تلویزیون ال جی

آموزش کامل اتصال گوشی آیفون به تلویزیون ال جی

سوالات متداول اتصال آیفون به تلویزیون ال جی

آیا می توان گوشی آیفون را به صورت بی سیم به تلویزیون ال جی متصل کرد؟

خوشبختانه این قابلیت در گوشی های آیفون و تلویزیون ال جی وجود دارد که از طریق بلوتوث و به صورت بی سیم به یکدیگر متصل شوند. شما می توانید با روشن کردن بلوتوث هر دو دستگاه و جفت کردن آنها با یکدیگر به کمک کد تایید، این کار را به انجام برسانید.

اگر کیفیت داده ها به شیوه اتصال بلوتوث بین آیفون و تلویزیون ال جی پایین بود، چه کنیم؟

در صورتی که کیفیت فایل های شما پس از اتصال بلوتوثی این دو دستگاه پایین آمد، بهتر است از شیوه دیگری برای این منظور استفاده کنید. به عنوان مثال اتصال از طریق کابل می تواند گزینه ای برای حفظ کیفیت فایل های شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *